همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) ، 1000 مترمکعب به ظرفیت تولید آب شرکت آب و برق کیش افزوده شد .

13:33:10 - 1396/10/07

مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت آب و برق کیش با تبریک ولادت حضرت امام حسن عسکری ( ع )  اعلام نمود : با نصب و راه اندازی دو مجموعه آبشیرین کن اسمز معکوس 500 متر مکعبی جدید، ظرفیت تولید آب این شرکت به 24000 متر مکعب در روز رسید .

این آبشیرین کن ها توسط شرکت رهنمون توسعه انرژی کیش ، زیر مجموعه شرکت آب و برق کیش با          سرمایه گذاری 642 هزار دلار از شرکت Aquatech Enterprises انگلستان خریداری و به مرحله بهره برداری رسیده است و در نوع خود مجهزترین آبشیرین کن کانتینری در ایران و منطقه بشمار میرود .

وی در ادامه افزود : شرکت آب و برق کیش همگام با توسعه جزیره زیبای کیش در تلاش است تا آب و برق مورد نیاز کیشوندان را به صورت مطمئن و پایدار تأمین نماید و در این راستا درنظر دارد با توجه به رشد روزافزون و نیاز جزیره، نسبت به نصب و راه اندازی آبشیرینکن های بیشتری اهتمام ورزد . مهندس سلطانی ضمن تأکید براینکه شرکت آب و برق فاقد ردیف بودجه دولتی است و این قبیل سرمایه گذاریها صرفاً از محل درآمدهای جاری شرکت که همان وجوه قبوض پرداختی توسط مشترکین عزیز می باشد تامین می گردد، از کلیه کیشوندان خواست تا با پرداخت به موقع قبوض آب و برق مصرفی خود، شرکت آب و برق کیش را در انجام وظیفه خود که تامین این دو کالای اساسی و حیاتی می باشد یاری نمایند .