نشست صمیمانه مدیران شرکت آب و برق کیش با پرسنل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، نشست صمیمانه مهندس سیدعلیرضا سید اردوبادی رئیس هیئت مدیره و سایر مدیران شرکت آب و برق کیش با پرسنل این شرکت در سالن اجتماعات برگزار شد.

مهندس اردوبادی در این جلسه دخیل بودن پرسنل در تصمیم‌گیری‌ها را امری ضروری در پیشبرد اهداف شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: تشکیل مستمر جلسات شورای معاونین به‌ این منظور است و تصمیمات شرکت باید در جلسه شورای معاونین مطرح شود و پرسنل بتوانند نظرات خود را اعلام کنند.

وی ضمن تشکر از همکاری و همدلی به‌وجود آمده در فضای شرکت، عنوان کرد: همه ما یک خانواده هستیم، برنامه‌های خوبی برای آینده شرکت داریم که با همکاری یکدیگر قطعاً همگی از این طرح‌ها ذینفع خواهند شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت آب و برق کیش اظهار داشت: هدف ما این است که شرکت را به سوددهی لازم برسانیم و شرایط را برای بردن شرکت به بورس فراهم کنیم، اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم، آب و برق جایگاه خودش را به‌عنوان یک شرکت خدماتی و تولید کننده در کیش و حتی کشور پیدا خواهد کرد.

در ادامه این نشست، پرسنل درخواست‌های صنفی و کاری خود را مطرح کردند و موارد عنوان شده در جلسات قبل نیز مورد بررسی قرار گرفت.